İlay Tiryaki Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İlay Tiryaki kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlay Tiryaki’den söz edeceğiz.

İlay Tiryaki Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Kasım 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen İlay Tiryaki, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlay Tiryaki, ilk kez oyunculuk deneyimini 2002 senesinde Bizim Evin Halleri adlı dizide yaşamıştır. Sonrasında 2008 yılında Unutma Beni adlı dizide rol alan İlay Tiryaki, ardından Doktor adlı filmde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Abdürrahim Karakoç

Daha sonra Deniz Yıldızı adlı dizide rol alan İlay Tiryaki, ardından da Arka Sokaklar isimli dizide görev almıştır. Fox TV ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide rol alan İlay Tiryaki, son olarak Gülperi adlı dizide konuk oyuncu olarak görev almıştır. Başarılı oyuncu İlay Tiryaki, Can Belman ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Tuğba Dokuzlar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İlay Tiryaki 1.80 cm boyundadır ve 63 kilodur. Ayrıca Akrep burcudur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İlay Tiryaki hakkında merak edilen aslen nereli ve annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İdil Sivritepe Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

İlay Tiryaki ile İlgili Aramalar

Google’da İlay Tiryaki ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Can Belman İlay Tiryaki Can Belman boşandı İlay Tiryaki eşi Ilay Tiryaki Instagram İlay Tiryaki Kimdir İlay Tiryaki Oynadığı Diziler İlay Tiryaki Boyu İlay Tiryaki Instagram story, ilay tiryaki aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara