Havalimanında Başörtülülere Kin Kusan Vatandaş AKP’li Çıktı İddiası

Havalimanında başörtülülere hakaret eden vatandaşın AKP’li olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada günün konusu olan başörtülü kadınlara hakaret eden vatandaşın “aktroll” olduğu öğrenildi.

Bugün Ekşi Sözlük’te gündem maddesi olan “havalimanında dindarlara kin kusan yaratık” başlığı, Ekşi Sözlük yazarları tarafından çok tartışılmıştı.

Akşam saatlerinde ise söz konusu kişinin bir troll olduğu öğrenildi. Ekşi Sözlük’te bir yazar, kişinin ismini ve daha önce ATV binasının önünde çekilen fotoğraflarını paylaştı.

İlginizi Çekebilir:  A Haber: Mansur Yavaş’a Müstehcen Görüntü Bulundurmak Suçundan Soruşturma Açıldı

Yukarıdaki fotoğrafta da Bülent Kökoğlu isimli vatandaşın Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda bulunan binasının önünde fotoğraf çektirdiği görülüyor. Videoda sık sık Atatürk’ten söz eden Kökoğlu ayrıca Show TV’de de program yapmış.

Bülent Kökoğlu adındaki bir vatandaş, havalimanında başörtülü kadınlara çeşitli hakaretlerde bulunarak videoyu sosyal medyada paylaşmıştı.

ATV binasının önünde fotoğraf çektiren Kökoğlu, daha sonra 33 bin kez de ”Ya Vedüd” çekmiş. Ekşi Sözlük’te ”altın horda” nickli bir yazar tarafından açığa çıkarılan bu gerçek sonnrasında sözlük yazarları başlığı gündeme taşıdı. Bülent Kökoğlu ismi de yie en çok tartışılan isimlerden biri oldu. Aktroller buna benzer birkaç olayla daha gündem olmuştu. Fakat bu son olay gerçekten skandal niteliğinde gündeme oturmuş oldu.

İlginizi Çekebilir:  Enseyi Karartmayın Ne Demek? Enseyi Karartmak Nedir?

Not: Yazımızın ilk hali ”AKP’li çıkması” şeklindeyken gelen yorumlar üzerinde ”iddiası” şeklinde güncelleme gereği duyduk. Habere konu olan kişi, daha önce de CHP Avcılar belediye başkanı adayı Turhan Hançerli ile buluştuğunu duyurmuş ve Facebook’ta paylaşmış.

İlerleyen saatlerde Bülent Kökoğlu hakkında bir yazı daha kaleme alacağız. Konuyla ilgili olarak tüm gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Mobil Okul Timleri Nedir? Ne Yaparlar?

Olaya konu olan videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz;

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara