İlayda Acun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

İlayda Acun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlayda Acun’dan söz edeceğiz.

İlayda Acun Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen İlayda Acun, oyunculuk eğitimlerini Ayla Algan’dan almıştır. Oyunculuk eğitimlerinin ardından İstanbul’da önemli projelerde görev alan İlayda Acun, Kertenkele adlı dizide Büşra rolünde oynamış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu İlayda Acun, son olarak TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan Elimi Bırakma adlı dizide Zeynep rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ekrem Coşkun Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.65 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İlayda Acun, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren İlayda Acun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Aysu Tunca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

İlayda Acun ile İlgili Aramalar

Google’da İlayda Acun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İlayda Acun İlayda Acun oynadığı diziler İlayda Acun menajerimi ara, İlayda Acun aslen nereli, İlayda Acun kimdir nereli, İlayda Acun kim nereli, İlayda Acun boyu kilosu, İlayda Acun boyu kaç, İlayda Acun kilosu kaç, İlayda Acun instagram, İlayda Acun oynadığı diziler.

İlginizi Çekebilir:  Ali Savaşçı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara