Biyografi

Natali Yarcan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor? Sevgilisi?

Natali Yarcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Natali Yarcan’dan söz edeceğiz.

Natali Yarcan Kimdir?

  • Oyuncu.

Natali Yarcan, televizyon programcısı ve yazar olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversite’sinde İngiliz Filolojisi bölümünde tamamlayan Natali Yarcan, aynı zamanda Virgina Marymount Üniversitesi’nde pazarlama bölümünde yüksek lisans eğitimi almıştır. Kimya alanında uzun süre çalışan Natali Yarcan, ayrıca çeşitli yemek kitapları da yazmıştır. Geçtiğimiz yıllarda boşanan Natali Yarcan’ın iki çocuğu vardır. Natali Yarcan, kariyerini BE Menajerlik bünyesinde devam ettirmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Natali Yarcan, magazin dünyasında İbrahim Çelikkol’la yaşadığı ilişkiyle yer almıştır. Bilindiği üzere İbrahim Çelikkol, 5 yıldır evli olduğu Mihre Mutlu ile Haziran 2022’de ayrılmıştır. Natali Yarcan ve İbrahim Çelikkol, haber sitelerinde şimdiden yer almaya başladı.

kaynakça:

  • biliyo.org, Natali Yarcan, erişim tarihi: 21 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.