Sultan Sarohan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sultan Sarohan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sultan Sarohan’dan söz edeceğiz.

Sultan Sarohan Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Eylül 1995* tarihinde dünyaya gelen Sultan Sarohan, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde rol alan Sultan Sarohan, özellikle Adana’nın getto ve varoşlarını konu edinen ve Blu TV üzerinden online yayınlanan Sıfır Bir adlı dizide canlandırdığı karakterle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Aslen Mardinli olan güzel oyuncu Sultan Sarohan, Hilal Saral ve Zeerin Tekindor gibi isimlerden de oyunculuk üzerine dersler almıştır. Kertenkele adlı dizide de rol alan Sultan Sarohan, aynı zamanda Bana Sevmeyi Anlat dizisinde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sultan Sarohan 1.68 m boyundadır ve 52 kilodur (haberonu,com)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sultan Sarohan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sultan Sarohan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

*biyografitr,com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.