Biyografi

İlayda Alişan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler? Sevgilisi? Boyu?

İlayda Alişan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlayda Alişan’dan söz edeceğiz.

İlayda Alişan Kimdir?

  • Oyuncu

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu İlayda Alişan, lise eğitimini Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde tamamlamıştır. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yapan İlayda Alişan, 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

İlayda Alişan, son olarak kadrosu Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu ve Nebil Sayın gibi usta isimlerden oluşan Çukur dizisindeki Akşın karakterine hayat vermiş ve Şampiyon filminde de rol almıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

YılAdıRolNotlar
2011Bir Çocuk SevdimMerveYardımcı Karakter
2013Gönül HırsızıYardımcı Karakter
2014Benim Adım GültepeNurtenYardımcı Karakter
2015Serçe SarayıSinemYardımcı Karakter
2016Bana Sevmeyi AnlatEylülYardımcı Karakter
2017-2019ÇukurAkşın KoçovalıYardımcı Karakter
2019-2020Hakan: MuhafızAylinYardımcı Karakter
2019-ŞampiyonNeslihanYardımcı Karakter

Kaç Yaşında?

İlayda Alişan ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı oyuncu İlayda Alişan, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 24 yaşındadır.

Öte yandan 46. Pantene Alın Kelebrk Ödülleri’nde ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar’ Ödülünü kazanmıştır. Habertürk gazetesinin haberine göre İlayda Alişan önceki gün sevgilisi ile birlikte Yalıkavak’ta bir beachte görüntülendi. Ancak sevgilisinin tam ismi henüz net değildir. Öte yandan Instagram hesabı üzerinde 1 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır.

İlayda Alişan ile İlgili Aramalar

Google’da İlayda Alişan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: İlayda alişan tv şovları İlayda Alişan Hakan, Muhafız İlayda Alişan boy İlayda Alişan sevgilisi İlayda Alişan Nereli İlayda Alişan Instagram İlayda Alişan yaş İlayda Alişan evli mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.