Biyografi

Instagram Fenomeni Beste Ramona Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Beste Ramona kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beste Ramona’dan söz edeceğiz.

Beste Ramona Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Gerçek adı Beste Demir’dir. 16 Haziran 2000 tarihinde dünyaya gelen Beste Ramona, özellikle Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sosyal medya fenomeni Beste Ramona 1.74 boyundadır ve 52 kilodur. İkizler burcu olan Beste Ramona, Instagram ve YouTube’dan da paylaşımlarına devam etmektedir.

Sevgilisi Kim?

Beste Ramona ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Sosyal medyanın en çok takip edilen hesaplarından olan Beste Ramona’nın yeni sevgilisinin kim olduğudur ancak sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarında sevgilisinin kim olduğu bilinmemektedir.

Kaç Yaşında?

Beste Ramona ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Beste Ramona, yukarıda da belirttiğimiz gibi 16 Haziran 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 20 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok hesabını aktif olarak kullanmayan Beste Ramona’nın burada 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Beste Ramona adıyla açtığı YouTune kanalında ise 5 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan asıl çıkışını yaptığı Instagram üzerinde de 230 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Öte yandan Beste Ramona ile ilgili olarak merak edilen annesi, babası, yeni sevgilisi gibi merak edilen soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Beste Ramona ile İlgili Aramalar

Google’da Beste Ramona ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Beste_ramona Instagram Beste ramona ne okuyor Beste ramona estetiksiz Beste Ramona Murat Demir Beste ramona Twitter Beste Ramona TikTok Beste ramona eski sevgilisi Beste ramona ve cihan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi