İlkay Buharalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu Kaç?

İlkay Buharalı kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemli muhabir ve sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlkay Buharalı’dan söz edeceğiz.

İlkay Buharalı Kimdir?

  • Sunucu.

1981 yılında Bursa’da dünyaya gelen İlkay Buharalı, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlamıştır. Daha sonra ise lisans eğitimini İstanbul’da İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Gizem Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

YouTube üzerinden yayın yapan Magazin Noteri adlı kanalda Ali Eyüboğlu ile beraber magazin dünyasına dair yorumlar yapmaktadır. Başarılı sunucu İlkay Buharalı, şu ana kadar İz Peşinde, Hayat Sahnesinde ve Anne Olmak İstiyorum adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Son olarak Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programı sunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Efsane Odağ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

İlkay Buharalı, 2008 yılında Ali Buharalı ile dünya evine girmiştir. Buharalı çiftinin bu evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelmiştir. Bu zamana kadar Ece Erken, Deniz Erten, Azra Kohen gibi pek çok önemli isimle röportajlara imza atmıştır. Instagram üzerinde 100 binden fazla takipçisi bulunan İlkay Buharalı’nın YouTube üzerinde ise 80 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Cengiz Topel Kimdir?

İlkay Buharalı ile İlgili Aramalar

Google’da İlkay Buharalı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İlkay Buharalı: Ece Erken İlkay Buharalı KİMDİR İlkay Buharalı YouTube kanalı İlkay Buharalı Instagram İlkay Buharalı Magazin Noteri den ayrıldı mi İlkay Buharalı Deniz Erten İlkay Buharalı azra Kohen İlkay Buharalı eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce