Kanal D Muhabiri Özge Mayetin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Özge Mayetin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özge Mayetin’den söz edeceğiz.

Özge Mayetin Kimdir?

  • Muhabir.

Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde dünyaya gelen Özge Mayetin, ilk ve ortaokul eğitimini Kocaeli’de tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde alan Özge Mayetin, yine aynı okulda yüksek lisans eğitimi almaktadır.

Üniversitede okuduğu dönemde TRT Belgesel isimli kanalda stajyer olarak görev yapan Özge Mayetin, daha sonra ise Kanal 24’e geçmiştir. Mayetin daha sonra ise Show TV’ye transfer olmuştur.

Sarıyer’de başıboş atları haber yaptığı sırada atların saldırısına uğrayan Özge Mayetin, bu haberiyle kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. İstanbul’da yaşamına devam eden Özge Mayetin, şu anda ise Kanal D ekranlarında muhabirlik yapmaktadır.

Özge Mayetin, Instagram üzerinde de sık sık paylaşımlar yapmaktadır. Instagram üzerinde 20 bine yakın takipçisi vardır. Doğum tarihi, sevgilisi olup olmadığı, aslen nereli olduğu ve kilosunun kaç olduğu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Özge Mayetin ile İlgili Aramalar

Google’da Özge Mayetin ile ilgili olarak arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Özge Mayetin boyu Özge mayetin ekşi Özge Mayetin Kanal D Özge Mayetin evlimi Özge Mayetin AT saldırısı Kanal D Muhabirleri Meva Coşkun Özge mayetin linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.