Ekonomi

N Kolay Kart Limiti Ne Kadar?

En az 2.000 TL, en fazla 40.000 TL aralığında değişen bir limiti vardır. N Kolay Kart nakit ihtiyaçlarını şubeye gitmeden karşılayabileceğin bir ihtiyaç kredisi ürünüdür.18 yaşından büyük risk ve herhangi bir olumsuzluğu bulunmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes başvurabilir. Başvuruları aktif bank müşterileri için internet üzerinden T.C. kimlik numarası, eposta bilgisi ve cep telefonuyla ya da 3050’ye kredi boşluk T.C. kimlik numarası yazarak sms göndererek kolayca yapılabilir.

Başvuran müşterinin Aktif Bank üzerinden daha önce imzaladığın Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi var ise paraları anında hesaplarına yatacaktır. Başvuran müşterinin daha önceden imzalanmış Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi bulunmuyorsa kurye ile N Kolay Banka Kartı ve Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi aynı anda gönderilecektir. Kurye tarafından sözleşmenin imzaladığı bilgisi bankaya iletildiğinde müşterinin hesabı açılarak parası hesabına yatırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds