Biyografi

Rabia Karaca Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Instagram fenomeni Rabia Karaca Kimdir? Geçtiğimiz günlerde gündem olan ve adından sıkça bahsedilen Rabia Karaca neden gündeme geldi? Hangi söylemi tepkilere neden oldu? Rabia Karaca kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Başörtüsü politiktir söyleminin adından dikkatleri üzerine çeken Rabia Karaca, Başak Kaplan’ın ‘’Başörtüsü Politiktir’’ videosunda örnek gösterilmesi ile oldukça sert eleştirilere maruz kalmıştı. Önceden başörtülü olması ardından açılması, hala -daha fazla- tesettür ürünlerini sattığı kendi kurduğu markası ile insanların merak konusu olan Rabia Karaca bugünkü yazımızda sizlerleyiz.

Rabia Karaca Kimdir?

Rabia Karaca aslen Sivaslıdır ve İstanbul’da yaşamaktadır. 27 yaşında olan Rabia Karaca 6 kardeştir. Ve Boğa burcudur. Aynı zamanda Hafız olduğu bilinmektedir. Şu an tekstil işi ve kendi ürettiği marka üzerinde çalışmaktadır. Moda ve stil eğitimi olan Karaca, evlenmiş ve 2019’da boşanmıştır. Aynı zamanda Instagram ve Youtube’da içerikler üretmeye devam etmektedir.

Burnunda estetik olan Rabia Karaca, dudağında da dolgu olduğunu ve alın ve çenesinde botoks doğrulamaktadır. Hayatında radikal bir karar alarak tesettürüne son veren ve şu an bu şekilde hayatına devam eden Karaca, eğer fenomen olmasa yine tekstil işine yine devam etmeyi planladığını söylemektedir. En sevdiği yiyecek patates kızartmasıdır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rabia Karaca hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds