EkonomiGezi

İngiltere Ticari Vize Ne Demek?

İngiltere’ye seyahat etmek isteyen kişiler, kimi zaman İngiltere ticari vize ne demek? Sorusunu sormaktadırlar. İngiltere’ye gezi için gitmek isteyen kişilerin olduğu kadar, girişimcilere ve iş adamlarına sunmuş olduğu fırsatlar ile ticari amaç ile İngiltere’ye gitmek isteyen kişiler de bulunmaktadır. Bu girişimcilere ve iş adamlarına Birleşik Krallık tarafından iş için seyahat etmelerine imkân sağlayan vizeye ticari vize denmektedir. Bu vize sayesinde iş adamları ve girişimciler, İngiltere’de belirli bir süre boyunca toplantılara katılma, iş adamları ile görüşme, müşteriler ile görüşme ve sergilerde yer alma gibi ticari etkinliklere katılmak için vize başvurusunda bulunabilirler.  

İngiltere ticari vize ne demek? Yazımızın üst paragrafında bahsettik. Ticari vize kapsamında seyahat etmeye hak kazanan kişiler, başvuru süreci sırasında iş seyahati boyunca ne yapmayı hedeflediğini belgelemesi gerekir. Belgelenen bu programın gerekli mercilere sunulması ve Birleşik Krallık’a gidecek olan kişinin finansal durum hakkında gerekli bilgileri yetkililere sunması gerekir. Tüm bunların yanında, iş seyahati bittikten sonra da kişinin İngiltere’den ayrılacağına dair kanıtı yetkililere sunması gerekir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi