Teknoloji

İninal T.C. Hatası Ne Demek?

İninal Nedir? Bir kuruma veya bankaya bağlı olmayan bir platformdur. Yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Alıcılar uygun fiyata, neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde bulabilirler. Kendine has uygulaması vardır. Kart ile ilgili tüm detayları bu uygulamadan görebilirsiniz. Hesap kartı işlevini görür.

İninal T.C. Hatası Çözümü

Tüm T.C. vatandaşlarının 11 haneli kimlik numarası vardır. Uygulamaya giriniz ve T.C. kimlik numaranızı doğru yazdığınızdan, 11 haneli olduğundan emin olunuz. Böylelikle hata ortadan kalkmış olacaktır. Doğru yazdığınızdan eminseniz ve hala aynı hatayı alıyorsanız uygulamanın ön belleğini temizleyerek bu işlemi tekrar yapalım.

İninal T.C. Hatası Çözümü

Bu sorunu çözebilmek çok kolay. İlk önce mobil cihazımızın ayarlar kısmına giriyoruz. Daha sonrasında uygulamalar kısmına giriyoruz. Uygulamaların arasından hata veren uygulamayı, İninal uygulamasını seçiyoruz. Depolama seçeneğine basıyoruz ve önbelleği temizliyoruz. Daha sonrasında telefonu açıp kapatınca sorun halledilmiş oluyor. Uygulamaya artık sorunsuz girebilirsiniz. Girerken internetinize bağlı olduğunuzdan emin olunuz.

Önbellek Temizleme İşlemi Nedir?

Her uygulamanın bir önbelleği vardır. Bu kısımda uygulamaya kaydettiğimiz giriş bilgileri ve uygulamanın kendi biriktirmiş olduğu diğer bilgiler vardır. Önbellek fazla dolduğu zaman uygulama hata verebiliyor. Bu durumda önbelleği temizlemek kesin çözümlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds