Biyografi

Insagram Fenomeni Selen Yakıcı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Selen Yakıcı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selen Yakıcı’dan söz edeceğiz.

Selen Yakıcı Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

19 Ekim 1990 tarihinde dünyaya gelen Selen Yakıcı, aslen Mersinlidir. İstanbul Kültür Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu olan sosyal medya fenomeni Selen Yakıcı, 2014 Miss Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmada ilk 20 içerisinde yer almıştır. Ayrıca Bu Tarz Benim isimli yarışmaya da katılan Selen Yılmaz, BJK TV spikerliği de yapmıştır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Selen Yakıcı ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sunuculuk geçmişi de olan Selen Yakıcı, yukarıda da belirttiğimiz gibi 19 Ekim 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 30 yaşındadır. Öte yandan burcu terazidir.

Nereli?

Selen Yakıcı ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık ise nereli olduğudur. Sosyal medya fenomeni Selen Yakıcı, yukarıda da belirttiğimiz gibi aslen Mersinlidir.

Öte yandan bir dönem Nihat Doğan ile ilişkisi gündemde olan Selen Yakıcı daha sonra Doğan’dan ayrıldığını açıklamıştır. Ek olarak şu anda Selen Yakıcı’nın yeni sevgilisinin olup olmadığı bilinmiyor. Estetiksiz halinin nasıl olduğu ise bilinmiyor. Aynı zamanda Futbol Arena platformunda da spor gündemine ilişkin paylaşımlar ve yorumlar da yapmaktadır. Beşiktaş TV’de sunuculuk da yapan Selen Yakıcı’nın annesi, babası ve kardeşleri ile hakkında merak edilen detay bilgileri de en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde selenyakici kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Selen Yakıcı’nın bu platform üzerinde 175 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan YouTube hesabı yoktur. Twitter hesabında da 13 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Selen Yakıcı ile İlgili Aramalar

Google’da Selen Yakıcı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selen Yakıcı estetiksiz hali Selen Yakıcı ifşa Selen Yakıcı yaş Selen Yakıcı dans Selen Yakıcı Nihat Doğan Selen Yakıcı boy kilo Selen Yakıcı Boyu Selen Yakıcı vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds