Teknoloji

Instafly Casus Hesap Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sosyal medya yazılımları da hayatımızda önemli bir yer etmeye başladı. Özellikle Instagram günde milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği harika bir platform halini aldı. Bu alanda hesaplarını büyütmek isteyen kişiler ise Instafly ve benzeri uygulamalar ile hesaplarına doğal bir şekilde takipçi çekebiliyor. Uygulamanın onlarca farklı özelliği olmakla birlikte bu makalemizde ‘casus hesap’ kutucuğu hakkında kısaca konuşacağız.

Bir kullanıcı sizi engellediği anda onunla ilgili hiçbir veriyi kendi hesabınızdan görmeniz mümkün olmayacaktır. Ancak casus hesap sayesinde bu kişinin verilerini başka bir hesaptan bypass etmek vasıtasıyla çekebilirsiniz. Casus hesap demek, sizin için başkalarını takip edip gönderilerini ve takipçilerini çeken özelliğe denir.

Bu fonksiyonu aktif etmek için ise kutucuğu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Kullanım esnasında sorun yaşamak adına yapabileceğiniz en mantıklı şey, bu fonksiyonu yalnızca sınırlı ve çok gerekli olduğu durumlarda kullanmaktır. Özellik ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa yorum kısmına sorularınızı bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds