İnstagram Fenomeni Ecem Erkek Kimdir?

Televizyon dünyasının komedi duayenlerinden olan Ecem Erkek, çok başarılı bir oyuncu olarakta karşımıza çıkıyor. İnstgram sosyal medyayı oldukça aktif kullanan fenomen kişi sosyal medya platformunda çok keyifli videolar paylaşarak takipçilerine keyifli zamanlar sunuyor. İnstgram sayfasında yüksek takipçi sayısına sahip olan Ecem Erkek ‘ğin 200 bine yakın takipçisi bulunuyor.

Kadın ve erkek her yaştan takipçi sayısına ulaşan Ecem Erkek günden güne sayfasını büyüten birisidir. Sosyal medya platformunda çok sevilen fenomen aynı zamanda televizyonda bir çok dizi ve programda yer almış başarılı bir oyuncu olarak da karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yavuz Oğhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Güldür Güldür Programının En Sevilen Karakteri

Show TV ekranlarının uzun sezonlar boyu geniş izleyiciye sahip programı olan güldür güldür programında yer alan Ecem Erkek çok başarılı ve takip edilen bir oyuncu. 1989 yılında doğmuş oldukça genç evli olan Ecem Erkek Ankara doğumludur. Küçük yaşlarından itibaren tiyatroya oldukça ilgi duymuş ve eğitimlerini bu yönde almış ve kendini geliştirmiş deneyimli bir kişi. Kendisi gibi oyuncu olan Armağan Erkek ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Berkan Yeter Günindi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ecem Erkek’ ğin ilk kariyeri hayat sırları adlı dizi olarak biliniyor. Birçok dizide ve projede yer almış başarılı oyuncu İnstgram platformunda da oldukça güzel ve beğenilen videolar paylaşarak sevenlerine ilham veriyor. Aslen Sivaslı olan Ecem Erkek, yengeç burcu 1.64 boyunda ve 65 kilo olarak biliniyor. Günden güne takipçisi artan ve tanınmaya devam eden başarılı oyuncu birçok ünlü tarafından da takip ediliyor.

Ecem Erkek Kariyeri

Ecem Erkek kariyerine oyuncu olarak başlamış hala günümüzde oyunculuk yapmaktadır. İşini severek yapan küçük yaşlardan bu yana birçok projede yer alan başarılı oyuncu en çok güldür güldür programında tanınmıştır. Bu güne kadar yer aldığı TV projeleri başlıca; hayat sırları, güldür güldür show, Amerikan rüyası, Ecem Erkek ile tiyatro oyunları, tersine dünya, romea ve juliet, üç kuruşluk opera, şark dişçisi gibi birçok projede başarılı olmuştur. Ecem Erkek dizilerde birçok ünlü kişi ile birlikte rol alma imkânı elde ederek önemli tecrübeler edinmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Polina Chursanova Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara