Biyografi

Instagram Fenomeni Dicle Turgal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Dicle Turgal kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomeni ve oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dicle Turgal’dan söz edeceğiz.

Dicle Turgal Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1 Şubat 1981 tarihinde dünyaya gelen Dicle Turgal, aslen Girit ve Selanik göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan Dicle Turgal, evlidir ve eşi ile beraber İstanbul’da yaşamaktadır. Ailesi ise Balıkesir Ayvalık’ta yaşamaktadır.

Üniversite öğrencisi olduğu zamanlarda modaya meraklı olduğunu ifade eden Dicle Turgal, blog yazarlığının dışında Fashion and Style isimli dergide editörlük yapmaya devam etmektedir. 2016 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ adlı yarışmaya katılan Dicle Turgal’ın aynı zamanda kendine ait bir sitesi de bulunmaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Sosyal medya fenomeni Dicle Turgal 1.72 boyunda ve 55 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dicle Turgal’ın bu platform üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Dicle Turgal hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, eşi ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Dicle Turgal ile İlgili Aramalar

Google’da Dicle Turgal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; dicle turgal kaç yaşında, dicle turgal estetiksiz hali, dicle turgal boyu kilosu, dicle turgal eşi kimdir, dicle turgal instagram, dicle turgal youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.