Sinan Binay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sinan Binay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sinan Binay’dan söz edeceğiz.

Sinan Binay Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

30 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sinan Binay, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. TV8’de mesleki kariyerine adım atan Sinan Binay, daha sonra sosyal medya üzerinden ilerleme kararı almıştır. İlk olarak TV8’de asistan olarak 3 ay süreyle görev yapan Sinan Binay, ardından da Retorik Dijital’de Görsel Efekt Sanatçısı olarak çalışmıştır. Ardından da Socialand’da direktörlük yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Goncagül Sunar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ocak 2018’den itibaren YouTube üzerinde yayın yapmaya başlayan Sinan Binay, bu zamana kadar. Cem Adrian, Danla Biliç, Şanışer, Burak King, Enes Batur, Kafalar gibi çok önemli isimlerle çalışmıştır. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sinan Binay’ın bu platform üzerinde 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Ulvi Kahyaoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sinan Binay hakkında merak edilen sevgilisi kim, boyu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sinan Binay ile İlgili Aramalar

Google’da Sinan Binay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sinan Binay Kimdir Sinan binay ekşi Sinan Binay eski sevgilisi Sinan Binay Sinem Akyol danla bilic’in kameramanı kemal Sinan Binay YouTube Danla Biliç Sinan Binay Danla Bilic video Sinan Binay sevgilisi Kimdir

İlginizi Çekebilir:  Zeyno Eracar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara