Instagram Fenomeni Eda Doğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Eda Doğan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eda Doğan’dan söz edeceğiz.

Eda Doğan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı videoları ve resimleri ile dikkatleri üzerine çeken Eda Doğan, byedadogan isimli şirketin kurucusu ve sahibidir. İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşamakta olan Eda Doğan, paylaşımlarını da burada yapmaktadır. Benny.Dogan kullanıcı isimli bir erkek kardeşi vardır. Kardeşi 24 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Nehir Erdoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Öte yandan byedadogan ile yurt içi ve yurt dışında pek çok fuara katılmaktadır. Eda Doğan’ın Instagram üzerinde 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Modayla da yakından ilgili olan Eda Doğan’ın giysileri, ayakkabıları ve takıları da takipçileri tarafından merak edilmektedir. Halasının adı Canan Doğan Sezen’dir. O da Londra’da yaşamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Cemre Melis Çınar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ailesi beraber Londra’da yaşayan ve Türkiye’ye de ara sıra gelen Eda Doğan, güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara