Instagram Fenomeni Merve Kansu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram fenomeni Merve Kansu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Kansu’dan söz edeceğiz.

Merve Kansu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Instagram üzerinde paylaştığı videoları ve fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Merve Kansu, kısa sürede Instagram üzerinde popüler olmaya başlamıştır. 10 Eylül 1998 tarihinde dünyaya gelen Merve Kansu Başak burcudur. Işık Üniversitesi’nde okumaktadır. İstanbul’da hayatına devam etmektedir. Ailesi Osmaniye’de yaşamaktadır. Aslen Osmaniyelidir.

Kamuda sağlık personeli olarak çalışan Merve Kansu, Ortaöğretim KPPS sınavına üç kez girdiğini ve 2018 KPSS sonucu ile atandaığını ifade etmiştir. Kardeşlerinin adı Ecrin Feyza ve Furkan Kansu’dur.

Kaç Yaşında?

Mervr Kansu ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Merve Kansu yukarıda da belirttiğimiz gibi 10 Eylül 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 22 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.