Instagram Fenomeni Eylül Adıgüzel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Eylül Adıgüzel kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eylül Adıgüzel’den söz edeceğiz.

Eylül Adıgüzel Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

25 Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelen Eylül Adıgüzel, aslen Diyarbakırlıdır. Şu anda lisans eğitimine Okan Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü’nde (İng) devam etmektedir. Sosyal meda fenomeni Eylül Adıgüzel, YouTube ve Instagram üzerinde hayli popüler bir isimdir. Instagram üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunan Eylül Adıgüzel’in YouTube hesabında da 200 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Twitch yayınları ile ünlenmiştir ancak daha sonra Twitch kanalını kapatmıştır.

Kaç Yaşında ve Nereli?

Sosyal medya fenomeni Eylül Adıgüzel ile ilgili olarak en çok merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında ve nereli olduğudur. Eylül Adıgüzel yukarıda da belirttiğimiz gibi 25 Şubat 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kendisi 2020 itibariyle 22 yaşındadır. Aslen de Diyarbakırlıdır. Aynı zamanda kendisi Balık burcudur.

  • Sevgilisinin adı da Kaan Atıcı’dır.

Eylül Adıgüzel ile İlgili Aramalar

Google’da Eylül Adıgüzel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eylül Adıgüzel yaş Eylül adiguzel tiktok, Eylül Adıgüzel ifşa Eylül Adıgüzel Twitch Eylül Adiguzel Twitter Eylül Adıgüzel sevgilisi Eylül Adıgüzel ayak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.