Biyografi

Gökçem Çoban Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gökçem Çoban kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gökçem Çoban’dan söz edeceğiz.

Gökçem Çoban Kimdir?

  • Oyuncu.

Gökçem Çoban, dizi-film oyuncusudur. Öncesinde Ecinni 3: Issız Çığlık adlı sinema filminde rol alan Gökçem Çoban, aynı zamanda TV 8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Kadere Karşı adlı dizide de oynamıştır. Gökçem Çoban, söz konusu dizide Nur Erkul, Emine Ün, Hakan Eratik, Berk Artıran, Oktay Ekinci ve Derin İnce gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Gökçem Çoban, oyunculuk çalışmalarına TV 8’in yeni günlük dizisi Kadere Karşı adlı dizide devam etmektedir. Güzel oyuncu Gökçem Çoban hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Gökçem Çoban, erişim tarihi: 4 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds