Dilhan Aras Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Dilhan Aras kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilhan Aras’tan söz edeceğiz.

Dilhan Aras Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Aralık 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Dilhan Aras, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde alan Dilhan Aras, daha sonra ise ilk oyunculuk deneyimini de 2006 yılında Gölgeler adlı filmde yaşamıştır. Başarılı oyuncu Dilhan Aras, 2015 senesinde ise Adı İnsan adlı filmde rol almıştır. Sonrasında da Yeni Evli, Deniz Yıldızı ve Hayata Beş Kala dizilerinde görev yapmıştır.

Başarılı oyuncu Dilhan Aras, Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane adlı dizide rol aldıktan sonra FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Mucize Olsun isimli dizide Nazlı karakterine hayat vermiştir. Aras, son olarak Yüzleşme adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • 30 yaşındaki başarılı oyuncu Dilhan Aras 1.67 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dilhan Aras hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve sevgilisi, ilişkisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Dilhan Aras ile İlgili Aramalar

Google’da Dilhan Aras ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dilhan Aras Oynadığı Diziler Dilhan Aras Sevgilisi Dilhan Aras annesi Dilhan Aras Kimdir Dilhan Aras Boyu Dilhan Aras kaç yaşında, dilhan aras aslen nereli, dilhan aras evli mi bekar mı, dilhan aras instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.