Biyografi

Instagram Fenomeni Seray Koçali Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Seray Koçali kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seray Koçali’den söz edeceğiz.

Seray Koçali Kimdir?

  • Milli sporcu
  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ile dikaktleri üzerine çekmeyi başaran Seray Koçali, 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük öğrencisidir. Aynı zamanda lisanslı ve milli karatecidir. Yurt içinde çeşitli yarışmalarda dereceler elde etmiştir. 68 kiloda yarışan Seray Koçali’nin elde ettiği 1. ve 2.lik dereceleri bulunmaktadır. Bir yandan da sosyal medya üzerinden paylaşımlarına devam eden Seray Koçali, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve popüler olmuştur. Aynı zamanda Tatava TV isimli YouTube kanalında da sokak röportajlarına imza atmaktadır.

Kaç Yaşında?

Seray Koçali ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Seray Koçali, 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 23 yaşındadır. Ancak doğum tarihi gün ve ay olarak bilinmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.