Sosyal Medya Fenomeni Melodi Elbirliler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eski Nişanlısı

Melodi Elbirliler kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melodi Elbirliler’den söz edeceğiz.

Melodi Elbirliler Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

18 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelen Melodi Elbirliler, özellikle Instagram’da paylaştığı fotoğrafları ve YouTube’da yayınladığı videoları ile gündeme gelmiştir. Aslen İzmir Karşıyakalı olan Melodi Elbirlileri lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerini hem sosyal medyadan hem de İngilizce öğretmeni olarak devam ettirmektedir. Akrep burcu olan Melodi Elbirliler son günlerde ise Arda’nın Mutfağı sunucusu Arda Türkmen ile aşk yaşamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Dilara Mücaviroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 400 binden fazla takipçisi bulunan Melodi Elbirliler’in YouTube üzerinde de 150 binden fazla abones vardır. Eğlenceli makyaj videoları, bol bol alışveriş, hayatın içinden vloglar, sevdiğim ve sevmediğim ürünlerle ilgili incelemeler türünden videolar çekmektedir.

Boy&Kilo&Burç

  • Boy: 1.76
  • Kilo: 55
  • Burç: Akrep
İlginizi Çekebilir:  Dilara Yüzer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Melodi Elbirliler, yukarıda da belirttiğimiz gibi 18 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 29 yaşındadır. 18 Kasım 2020’de 30 yaşında olacaktır.

Acun Ilıcalı ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Eski nişanlısının ya da eski halinin estetiksiz halinin ne/nasıl odluğu bilinmiyor. Ancak sosyal medyada dönen iddialara göre eski nişanlısının adı Orhan’dır. Süslü sözlük ve diğer sözlük platformlarında da kendisi hakkında pek çok olumlu/olumsuz görüş vardır. Burnunun estetik olduğu söylenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Çağla Özavcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Melodi Elbirliler ile İlgili Aramalar

Google’da Melodi Elbirliler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melodi Elbirliler Acun Ilıcalı Melodi Elbirliler Instagram Melodi elbirliler süslü Melodi elbirliler ekşi Melodi Elbirliler estetik Melodi Elbirliler Arda Melodi Elbirliler YouTube Melodi Elbirliler eski nişanlısı kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara