Instagram Fenomeni Selina Kurt Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Selina Kurt kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selina Kurt’tan söz edeceğiz.

Selina Kurt Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Diyetisyen

Sosyal medya fenomeni Selina Kurt, 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eyüp Anadolu Lisesi’nden 2018 yılında mezun olan Selina Kurt, aynı yıl İstanbul İstinye Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ne kaydolmuştur. Başarılı bir öğrenci olan Selina Kurt aynı zamanda Psikoloji alanında yan dal yapmaktadır. Sosyal medyada da popüler olmaya başlayan Selina Kurt şu anda 3. sınıf öğrencisidir.

İlginizi Çekebilir:  Özdemir Turgut Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve diyetisyen Selina Kurt hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Selina Kurt, yukarıda da değindiğimiz gibi 2000 senesinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır. Öte yandan İstanbul’da doğduğu bilinmekle beraber aslen nereli olduğu ise net değildir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok ve YouTube Fenomeni Eda Sakız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabında selinaakurt kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan Selina Kurt’un bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Selina Kurt hakkında merak edilen burcu, sevgilisi, boyu ve kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara