Biyografi

Merve Taşkın Kimdir? Kaç Yaşında?

Bir şekilde kendisini sosyal medyada ya da başka mecralarda duyuran ve her seferinde ayrı bir olay açıklaması ile gündeme gelen Merve Taşkın hakkında merak edilen en önemli soru şu: Kim bu Merve Taşkın. Açık konuşmak gerekirse giderek devasa bir çöplüğe dönüşen sosyal medyanın bir fenomeni olan ve kendisini ne yapıp edip gündemde tutan ilgi meraklısı bir isim: Merve Taşkın. Bakalım neleriyle gündeme gelmiş.

Hala Bakireyim

10 Ekim 2018 tarihli Hürriyet gazetesi haberine göre Merve Taşkın, Instagram üzerinden şöyle bir açıklama yapmış: “Sanırım ben aseksüelim ve hala bakireyim.”

Cinsel tercihlerini açıklamasını doğru ya da yanlış bulmak sizin yetiştiğiniz kültüre göre değişir. Burada herhangi bir skandal ifade yok. Skandalın büyüğü aşağıda.

Artık Bakire Değilim

Kendi cinsel hayatını “öyleydim ama artık öyle değildim” gibi avam cümlelerle açıklaması hatta bunu milyonların bileceği bir mecra üzerinden duyurması gerçekten anlaşılır değil ve dünyanın neresinde olursanız olun şu cümlelerin elle tutulur bir yanı yok: “Artık bakire değilim. Merakımdan yaptım. Kiminle olduğunu da söylemem. Bu konuyla alakalı daha fazla soru sormazsanız sevinirim”

Biraz da Kendisinden Bahsedelim

1988 yılında dünyaya gelmiş, 30 yaşında ve sosyal medya paylaşımları ile ünlü olmuş bir isim. Kendisinden söz edeceklerimiz “biyografik” olarak bunlar. Peki kendisi neleri ile gündeme geldi?

Kendi vücudunu teşhir eden fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak, cinsel hayatı ile ilgili durduk yere bilgiler vererek, bir kalecinin (Loris Karius-Beşiktaş) kendisine yürüdüğünü söyleyerek ve birçok ufak şeylerle.

Yani ortada ne oyunculuğuyla ne sesiyle ne yazdıkları ile ne de düşünceleri ile ünlü olmuş bir isim var. Böyleleri zaten sadece bizim ülkemizde ünlü olurdu. Oldu. Nur topu gibi yeni bir ünlümüz.

Bir de ünlü literatürümüzü anlamış değilim. Ülkemizde neden birisi ünlü oldu mu ölene kadar ünlü oluyor? Şimdi kendisini ömrü boyunca ünlü olarak bileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds