İnstagram Fenomeni Yıldız Kurt Kimdir?

Instgram platformu günümüzde çok gelişmiş içerikleri bir arada bulabileceğiniz oldukça gelişme gösteren bir platform. Bu mecrada olan fenomen kişilerden normal yaşamdan ve farklı bir çok bilgi bulup öğrenebilirsiniz. Doğru ve etkili sonuçlar ortaya koyan bitki kadını doğal yaşam aşığı İnstgram fenomeni tanınmış kişi Yıldız Kurt da instagram fenomenleri arasında bulunuyor. 40 bini aşkın binlerce takipçisi bulunan fenomen kişi tam bir öğretici ustası. İnstgram sosyal medya platformunda en sevilen ve takip edilen beğenilen kişi olarak karşımıza çıkıyor. Paylaşımları genellikle doğal içerikler olan birçok tasarım ve bitki dışında maske tarifleriyle de çok ünlü bir kişi olma özelliğini taşıyor.

Yıldız Kurt Organik Yaşamı

Yıldız Kurt doğal yaşam aşığı olarak takipçileri tarafından ilgi odağı bir fenomendir. Günden güne gelişen ve takipçi sayısı artan kişi olarak inanılmaz detaylar paylaşıyor. Doğal yöntemler ile saksı yapan, bitki üreten evinde hayvan besleyen doğal içerikli bilgiler ve ürünler yapan aynı zamanda takipçileri ile paylaşan aydın bir sayfayı yöneten Yıldız Kurt meslek olarak iç mimar olduğunu söyleyebiliriz.

Yaratıcılık ve yeteneklerini ortaya koyan fenomen kişinin paylaşımları mesleğine eş değer kalitede. İnstgram sayfasında özellikle deterjan yapımı, parfüm yapımı, saç maskeleri, güneş kremleri gibi birçok doğal kozmetik üründe bulabilirsiniz. Evinizde dekor olarak kendiniz yapmak istediğiniz ürün var ise Yıldız Kurt sayfasına mutlaka göz atmalısınız.

Yıldız Kurt Kendin Yap Atölyesi Hakkında

Yıldız Kurt İnstgram fenomeniği yanı sıra birçok Workshop programı da profesyonel olarak yönetiyor. Türkiye’nin her bölgesinden zaman zaman kendin yap atölyesi kurucusu olarak cilt bakımı, çiçek ekim işleri, tasarım ve moda üzerine birçok ürünler yaparak kendisine katılan katılımcılar ile birlikte kadınların hayatına dokunan özel biri.

Takipçileri genellikle kadınlardan oluşmasına rağmen erkek takipçi sayısıda oldukça fazla. Aromaterapi olarakta birçok alanda eğitim veren fenomen kişi Yıldız Kurt İstanbul’da yaşıyor. Bilimsel bitki ressamı olan fenomen kişi Yıldız Kurt takipçilerine bitki çizimi gibi farklı özel paylaşımlarda yapmaktadır. Her paylaşımı çok beğenilen ve sevilen fenomenin günden güne takipçi sayısı artış gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.