Biyografi

Yılmaz Kunt Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Adanalı yakışıklı oyuncu Yılmaz Kunt Ankara’da doğup büyümüş 19.11.1994 doğumlu 23 yaşında genç bir oyuncu olarak tanınıyor. İnstgram sayfasında binlerce takipçisi olan genç deneyimli oyuncu genç kesim tarafından ilgiyle takip ediliyor. 1.89 boy oranına sahip Yılmaz Kunt 86 kilo ile çok düzgün bir model fiziğine sahip.

Akrep burcu olan yakışıklı oyuncu kahverengi gözlü ve kumral teniyle sevenlerine özel fotoğraflar sıkça sosyal medya platformunda paylaşıyor. Yılmaz Kunt’un en bilinen önemli özelliği 2015 yılında girmiş olduğu Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Oldukça sevilen oyuncu TV dünyasında önde gelen isimlerindendir.

Yılmaz Kunt Eğitim Hayatı

Yılmaz Kunt kariyere çok önem veren bir kişi olmasından dolayı kendini her anlamda geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden bir kişi. Eğitim hayatına oldukça önem veren model, Atılım Üniversitesi ‘nde Uluslararası İlişkiler bölümünü okuyan yakışıklı oyuncu modellik ve aynı zamanda oyunculuk yaparak birçok deneyimi yaşamıştır. Oyunculuk eğitimine çok önem veren oyuncu bu konuyla ilgili kendisini keşfeden şuanki menajeri Emrah yıldız ile beraber ciddi bir oyunculuk eğitimi almanın yoluna girmiş ve eğitimler almaya başlamış başarılı bir oyuncu.

Yılmaz Kunt Özel Hayatı

Yılmaz Kunt’un babası reklam şirketi olan, annesi ilaç sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette çalışıyor. Genç oyuncu ailesiyle boş zamanlarında vakit geçiren ve ailesiyle yaşayan biri olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Yılmaz Kunt katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında kadınlar kategorisinde olan Yağmur ayrık ile güzel bir aşk yaşadığı söyleyebiliriz. İnstgram sosyal medya platformunda kızlar tarafından büyük bir hayran kitlesi olan yakışıklı oyuncu sıkça fotoğraf paylaşımı yapıyor.

Yılmaz Kunt Yer Aldığı TV projeleri

Yılmaz Kunt Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmasının ardından oyunculuk ve birçok farklı alanlarda teklif almış. Oyunculuk kariyerine Show TV ekranlarında sarp karakterine can veren oldukça reyting oranı yüksek dizi Gülümse Yeter’de rol alıyor. Usta oyuncularla birlikte rol alan Yılmaz Kunt oyunculuk eğitimi alırken diğer yandan Best Model of Turkey Word yarışmasına katılmak için özel olarak hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds