Biyografi

Spor Yorumcusu Zeki Uzundurukan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Zeki zundurukan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Zeki Uzundurukan”dan söz edeceğiz.

Zeki Uzundurukan Kimdir?

  • Spor yorumcusu,
  • Gazeteci yazar.

Çeşitli gazete ve televizyon kanallarında spor yorumculuğu ve köşe yazarlığı yapan Zeki Uzundurukan yaptığı yorumlar ve söylediği sözler ile zaman zaman gündeme gelmektedir. Zeki Uzundurukan’ın transfer haberleri ise kendisini en çok ön plana çıkaran haberlerdir.

Fotomaç Gazetesi’nde Genel Yayın Yönetmeni olarak mesleğine devam eden Zeki Uzundurukan, aynı zamanda A Spor isimli kanalda yorumculuk yapmaktadır. Bir dönem Sabah gazetesinde köşe yazarlığı olarak da görev yapan Zeki Uzundurukan, özellikle sosyal medyada yaptığı transfer haberleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Zeki Uzundurukan ve Transfer Haberleri

Asılsız transfer haberleri ile artık sporseverler tarafından kara listeye alınan Fotomaç isimli gazetenin Genel Yayın Yönetmeni olan Zeki Uzundurukan’ın programlarda dile getirdiği ve ‘imzası eksik, her şeyi tamam’ şeklinde verdiği transfer haberlerin de asılsız çıkmasıyla o da artık Fotomaç’ın ayaklı versiyonu haline geldi.

Yaptığı transfer haberleri ile futbolseverleri heyecanlandıran ancak daha sonra hayal kırıklığına uğratan yalan transfer servisinin üyelerinden Zeki Uzundurukan’a pek çok sporsever de hayli kızgın.

Hangi Takımlı

A Spor’daki yorumları ve takımlara karşı takındığı tavır ile pek çok kişi tarafından Galatasaraylı olduğu belirtilen Zeki Uzundurukan’ın Trabzonsporlu olduğu da yine pek çok kişi tarafından belirtilmektedir. Çıktığı herhangi bir programda tuttuğu takımı açıklamayan Zeki Uzundurukan, söylemleri ile bu iki takımdan birinin taraftarı olduğunu göstermektedir. Özellikle Fenerbahçe hakkında yapmış olduğu yorumlar yanlıdır.

Zeki Uzundurukan Hakkında Kullanıcıların Yaptığı Diğer Aramalar

Google’da Zeki Uzundurukan hakkında arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; zeki uzundurukan yaş, zeki uzundurukan transfermarkt, zeki uzundurukan doğum tarihi, zeki uzundurukan kaç doğumlu, zeki uzundurukan futbolcu, zeki uzundurukan kaç yaşındadır, zeki uzundurukan kimdir kaç yaşında, zeki uzundurukan kac yasinda

Diğer Spor Yorumcuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds