Teknoloji

Instagram Kaydolma Engellendi Hatası Çözümü

Dünya’nın en popüler sosyal medya platformlarından Instagram’ı her gün binlerce kişi kullanmaktadır. Uygulamanın kullanılmasında farklı özellik olduğu görülse de genel olarak kendisine özgün içeriklerin bulunması platformu oldukça ileriye atıyor. Uygulamayı bu kadar çok kişi kullanırken elbette bazı durumlarda hatalarda yaşanabilmektedir. Bu hatalar arasında olan ‘’Instagram Kaydolma Engellendi Hatası’’ çözülmesi kolay ve oldukça pratik işlemlerle halledilebilen bir sorundur.

Instagram Kaydolma Engellendi Hatası alıyorsanız öncelikle bu sorunun nedeni birden fazla hesabınızın olmasından kaynaklanmaktadır. Sürekli olarak platform üzerinden kullanıcı oluşturuyorsanız bu uyarı karşınıza gelerek size bir uyarı sunar ve bunu devam ettirmemenizi söyler. Problemden kurtulabilmek içinse izleyeceğimiz iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bu adımları alt kısımdan bularak hatayı kolaylıkla halledebilirsiniz.

  1. Uygulama üzerinden kayıt olmak yerine alternatif tarayıcılar kullanarak kayıt olma işlemini tamamlayınız. Kayıt olduğunuz hesabı tekrardan uygulamaya dönerek ‘’Hesap Ekle’’ seçeneğinden kaydedebilirsiniz.
  2. Aktif olarak uygulamada olan hesaplardan çıkış yaparak kayıt olmak istediğiniz hesabı ekleyebilirsiniz. Böylelikle problem ortadan kalkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi