Biyografi

Instagram ve YouTube Fenomeni Damla Altun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Instagram fenomeni Damla Altun kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Damla Altun’dan söz edeceğiz.

Damla Altun Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

25 Kasım 1992 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Damla Altun, lisans eğitimini İstanbul Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya Bölümü’nde tamamlamıştır. Makyaj videoları ile ünlenen sosyal medya fenomeni Damla Altun, 1.68 boyundadır ve 62 kilodur, yay burcudur. Damla Altun’un Kaan adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Sevgilisi Var mı?

Damla Altun ile ilgili olarak merak konusu başlıklardan biri de sevgilinin olup olmadığıdır. Sosyal medyanın en popüler isimleri arasında yer alan Damla Altun’un sevgilisi Uğur Şengül’dür. Evli değildir.

Sosyal Medya Hesapları

Youtube kanalında makyaj, moda, bakım dışında challenge başta olmak üzere türlü içeriklerle yayın yapan Damla Altun, 17 Mayıs 2016 tarihinde YouTube’a katılmış ve burada toplam 650 binden fazla abone sayısına ulaşmıştır. Altun’un videoları ise totalde 150 milyondan fazla izlenme almıştır. Makyaj videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve YouTube ile Instagram’da oldukça popüler bir hale gelen Damla Altun’un Instagram’da ise 550 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Nerede Yaşıyor? Nerede Oturuyor?

Damla Altun ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlıklardan biri de nerede yaşadığıdır. YouTube kanalından bu soruya cevap veren Damla Altun, ailesinin Bursa’da kendisinin de İstanbul’da yaşadığını ifade etmektedir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Damla Altun ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlıklardan biri de kaç yaşında olduğudur. Özellikle Instagram’da ve YouTube’da hayli popüler olan Damla Altun, 25 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 27 yaşındadır ancak kısa bir süre sonra 28 yaşındadır.

Damla Altun ile İlgili Aramalar

Google’da Damla Altun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Damla Altun Maral kim Damla Altun evli mı Uğur Şengül kaç yaşında Damla Altun maralın yüzü Damla altun ala Tokel Damla Altun evi nerede Damla Altun maral fotoğraf Damla Altun ALIŞVERİŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.