Biyografi

Mustafa Rutkay Öziş Kimdiir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Mustafa Rutkay Öziş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Mustafa Rutkay Aziz”den söz edeceğiz.

Mustafa Rutkay Aziz Kimdir?

  • Stil Danışmanı / Stylist

8 Haziran 1991 tarihinde dünyaya gelen Mustafa Rutkay Öziş, pek çok ünlü ismin stil danışmanlığını yapmaktadır. Annesinin ismi Yıldız Öziş’tir. Bu sayede büyük bit üne kavuşan Mustafa Rutkay Öziş, sosyal medyada da bir fenomen haline gelmiştir.

Deniz Bulutsuz’un eşi Ozan Güven tarafından darp edilmesinin ardından sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunana Mustafa Rutkay Öziş, Bulutsuz’a desteklerini iletirken Öziş’e de başta Demet Akalın ve Duygu Özaslan olmak üzere pek çok ünlü isim destek çıktı.

Mustafa Rutkay Aziz Kaç Yaşında?

Yukarıda da değindiğimiz gibi kendisi 8 Haziran 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şunda 29 yaşındadır.

Mustafa Rutkay Aziz Instagram Hesabı

Instagram hesabında 150 bine yakın takipçisi bulunan Mustafa Rutkay Öziş, burada stil danışmanlığını yaptığı kişilerin fotoğraf ve videolarını bazen kendisinin de içinde olduğu karelerle beraber paylaşmaktadır. Mustafa Rutkay Öziş’in Instagram hesabına ulaşmak için ”bu” bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Mustafa Rutkay Aziz ile İlgili Aramalar

Google’da Mustafa Rutkay Aziz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mustafa rutkay öziş kimdir, mustafa rutkay öziş nereli, mustafa rutkay öziş kaç yaşında, mustafa rutkay öziş ne iş yapıyor, mustafa rutkay öziş aslen nereli, mustafa rutkay öziş instagram hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.