Biyografi

İpek Gümüşoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İpek Gümüşoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İpek Gümüşoğlu’ndan söz edeceğiz.

İpek Gümüşoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

Star TV tarafından düzenlenen ve Arzum Onan’ın birinci Emel Yıldırım’ın ise ikinci olduğu yarışmada üçüncülük elde ederek dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İpek Gümüşoğlu, Pierre Cardin’in Türkiye distribütörü Mehmet Omurtak’la evlendikten sonra podyumlara veda etmiştir. İpek Gümüşoğlu, Galatasaray Lisesi’nden mezun olmuştur. Ayrıca Fransızca, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Lisans eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamış, bunun haricinde iki üniversite bitirmiştir.

Sunuculuk ve haber spikerliği gibi görevlerde de bulunan İpek Gümüşoğlu, anne olmasının ardından meslek hayatına arş vermiştir. Kısa bir süre önce moda dünyasına adım atan İpek Gümüşoğlu, ünlü firmalara takı tasarlamaya başlamıştır. Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılmıştır. Öte yandan İpek Gümüşoğlu, 2018 yılında Gülperi adlı dizide Melek rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İpek Gümüşoğlu 1.76 cm boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden İpek Gümüşoğlu Omurtak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İpek Gümüşoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da İpek Gümüşoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mehmet Omurtak İpek Gümüşoğlu kimdir İpek Gümüşoğlu eşi İpek Gümüşoğlu boşandı İpek Gümüşoğlu biyografi İpek gümüşoğlu Instagram İpek Gümüşoğlu kiminle evli İpek Gümüşoğlu Kim Milyoner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.