Güzide Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Güzide Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güzide Arslan’dan söz edeceğiz.

Güzide Arslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Güzide Arslan, lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Aslen Nevşehirli olan Güzide Arslan, ilk oyunculuk deneyimini 2009 senesinde yayınlanmaya başlayan Arka Sokaklar adlı dizide yaşamıştır. Ayrıca başarılı oyuncu sonrasında O Hayat Benim, Evli ve Öfkeli, Günebakan, Gamsız Hayat, Lise Devriyesi, Payitaht Abdülhamid, gibi çeşitli projelerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Güzide Arslan son olarak Kanal D’de yayınlanan Afili Aşk adlı dizide Gonca rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Berrin Keklikler Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Güzide Arslan, 1.65 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Güzide Arslan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Güzide Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası, kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Vecihi Hürkuş'un Hayatı Film Oluyor

Güzide Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Güzide Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Asena Tuğal Güzide Arslan Instagram Güzide Arslan Sevgilisi Güzide Arslan Payitaht Güzide Arslan boy Güzide Arslan Arka Sokaklar Burcu Özberk, güzide arslan aslen nereli, güzide arslan boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  A Spor Yorumcusu ve Spikeri Ali Baransel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce