Biyografi

Şansın Tokyay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Şansın Tokyay kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, sevgilisi kim, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı televizyon ünlülerinin ve oyuncularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şansın Tokyay’dan söz edeceğiz.

Şansın Tokyay Kimdir?

  • Sunucu

1989 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Şansın Tokyay, 2012 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor isimli yarışmada popüler hale gelmiştir. Survivor 2012 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Şansın Tokyay, kısa süreli hafıza kaybı yaşaması ile de gündeme gelmiştir. Survivor yarışmasından sonra bir süre NTV’de sunucu olarak görev yapan Şansın Tokyay, bu kanalda Basketbol Havası adlı programda ünlü basketbolcuları programına konuk etmiştir. Şansın Tokyay son olarak Tivibuspor’da sunuculuk yapmaktadır.

Sevgilisi Kim?

Güzel sunucu Şansın Tokyay’ın sevgilisinin doktor Mert Ersan olduğu ifade edilmektedir. Mert Ersan Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı olarak görev yapmaktadır. Şansın Tokyay ile sevgili oldukları konuşulaktadır ancak bu bilgi net değildir.

Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarına devam eden Şansın Tokyay, 1.73 boyundadır. Gönderilerinde sık sık mesaide olduğu zamanlarını paylaşan Şansın Tokyay’ın Instagram üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Şansın Tokyay 2020 itibariyle Tivubu Spor kanalında görev yapmaktadır. Gülen Sezmiş de Survivor yarışmasında Şansın Tokyay ile beraber yarışmıştır.

Şansın Tokyay ile İlgili Aramalar

Google’da Şansın Tokyay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Şansın Tokyay Survivor Şansın Tokyay Instagram Şansın Tokyay hangi kanalda Şansın tokyay ekşi Gülen Sezmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi