Biyografi

İpek Özbey Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Babası? Evli mi?

İpek Özbey kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İpek Özbey’den söz edeceğiz.

İpek Özbey Kimdir?

  • Gazeteci.

1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İpek Özbey, gazetecilik mesleğine İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimine devam ederken Günaydın gazetesinde başlamıştır. Sonrasında NTV, Cumhuriyet ve CNN Türk gibi çeşitli gazete ev televizyon kurumlarında çalışmıştır. Cumhuriyet Dergi için yaptığı röportajlarla da gündeme ve özel meselelere ilişkin bilgiler sunan İpek Özbey, ayrıca Halk TV’deki ”Gündem Özel” adlı programı hazırlayıp sunmaktadır. Babası, Tranzonspor ve Beşiktaş’ın eski kalecilerinden olan Mustafa Özbey’dir.

İpek Özbey

İpek Özbey’in Kitapları

  • Kırık Matruşka
  • Demokrasi Kahramanları

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan İpek Özbey, sunuculuk ve gazetecilik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı gazeteci İpek Özbey ayrıca Halk TV’deki programında da gündeme ilişkin yayınlar yapmaya devam ediyor.

kaynak:

  • haberler.com, erişim tarihi: 28 Ocak 2022
  • sonhaberler.com, erişim tarihi: 28 Ocak 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds