Biyografi

İrem Derici Kimdir? Aslen Nerelidir? Boyu Kaç? Eşi Kim?

Son zamanlarda yaşadığı hastalıklar nedeniyle gündem konusu haline gelen ve daha sonra hastalığını atlatan İrem Derici, hayranlarını korkutmuştu. Yaşadığı ağır kilo kaybına bağlı olarak yoğun bakıma alınan ve sevenlerinin yüreklerini ağızlarına getiren İrem Derici kimdir? Kaç yaşında, boyu ve biyografisi. 

Özellikle “Kalbimin Tek Sahibine” ve “Zorun Ne Sevgilim” adlı şarkıları ile tanınır hale gelen ve şöhreti ülke geneline yayılan şarkıcı İrem Derici, 21 Mart 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Sinop-Boyabatlı olan Derici, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano bölümünden mezun oldu. Burada eğitimini tamamladıktan sonra Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV 8 kanalında yayınlanan “O Ses Türkiye” adlı şarkı yarışmasına katılan başarılı sanatçı, burada göstermiş olduğu performans ile popüler olmaya başlamıştır. 

O Ses Türkiye ve ‘Kalbimin Tek Sahibine’

TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında Hülya Avşar’ın yarışmacısı olan İrem Derici, burada seslendirdiği ‘kalbimin tek sahibine’ isimli parça ile büyük bir beğeni topladı. 

Burada göstermiş olduğu başarıdan sonra kendi müzik kariyerine devam eden İrem Derici, çeşitli single ve albümlere imza atmış ve günümüzde en çok dinlenen Türk şarkıcılardan biri olmuştur. 

İREM DERİCİ ALBÜMLERİ 

• 2012  – Bensiz Yapamazsın (Single) 

• 2013 – Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı (Single)

• 2013 – İki (Maxi Single) 

• 2014 – Neredesin Sen (Single) 

• 2014 – Kalbimin Tek Sahibine (Single) 

• 2014 – Üç (Maxi Single) 

• 2015 – Değmezsin Ağlamaya

• 2015 – Aşk Eşittir Biz

• 2016 – Dante

• 2017 – Tektaş

İREM DERİCİ’NİN EVLİLİĞİ (KİMİNLE EVLİ?) 

Ünlü şarkıcı İrem Derici, 13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir ile dünya evine girdi. Fakat bu evlilik uzun sürmedi ve 22 Mart 2016’da anlaşmalı olarak, Gebze’de görülen duruşmayla İrem Derici-Rıza Esendemir çifti,  iki yıllık evliliklerini bitirmişlerdi. 

Başarılı şarkıcı İrem Derici  son olarak sağlıksız verdiği kilolar nedeniyle yoğun bakım alına alınmış ve hayranlarını endişelendirmişti. 

BOYU: 1,67

DÜĞÜN SALONU SANATÇISI 

Kendisi hakkında en çok eleştiri alan konuların başında “düğün salonu sanatçı” olması yer alıyor. İrem Derici, düğün salonunda çalınmalık, söylenmelik, ritim tutmalık şarkıları ile bu ünvana layık görülüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi