Biyografi

Yiğit Batumlu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu? Dizileri?

Yiğit Batumlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yiğit Batumlu’dan söz edeceğiz.

Yiğit Batumlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yiğit Batumlu, oyuncu olarak bilinmektedir. Oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlayan Yiğit Batumlu, 2018 yılında beri çeşitli dizi ve projelerde rol almıştır. Yiğit Batumlu, Aslan Ailem, Dünyayla Benim Aramda ve 4N1K İlk Aşk gibi projelerde de rol almıştır. Yiğit Batumlu ayrıca Coca Cola, Opet ve Vodafone gibi firmaların da reklam filmlerinde rol almıştır.

Rol Aldığı Diziler

  • Dünyayla Benim Aramda (Soner, TV Dizisi 2022)
  • Aslan Ailem (TV Dizisi 2018)
  • 4N1K İlk Aşk (TV Dizisi 2018)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yiğit Batumlu, oyunculuk çalışmalarına Dünyaya Benim Aramda adlı dizide devam etmekte; söz konusu dizide Soner karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Yiğit Batumlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Yiğit Batumlu, erişim tarihi: 8 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.