Ekonomi

İş Cep Varlıklarım Ne Demek?

İş Bankası’nın telefon uygulaması İş Cep olarak adlandırılır. Bu uygulama üzerinden kişinin kredi kartları, hesaplarındaki paralar ve aynı zamanda vadeli hesaplarındaki tutarların görülebilmesi için İş Cep varlıklarım adı altında bir kategori oluşturulmuştur. Bu kategoride içerisinde birçok kişi tüm giriş çıkış işlemleri kontrol edebilir. Aynı zamanda bankaya olan borçları ve hesabında olan tutar da kişi tarafından kontrol edilebilir.

Varlık Çeşitleri

Varlıklar çeşit çeşit olabilir mesela;

  • Hisse senetleri
  • Bono ve tahviller
  • Fonlar

En çok tercih edilen varlık türleri arasındadır.

Varlıklarım Sayfası Kullanımı

İş Cep Varlıklarım Ne Demek? Şeklinde sorulan birçok soru vardır. Bu varlıklar mevcut ihtiyacınız doğrultusunda bulundurmuş olduğu meblağların toplandığı yerdir.  Kısacası İş Cep Varlıklarım Ne Demek? Sorusuna verilebilecek cevap, mevcut banka üzerinden tüm alacak verecek işlemlerinize tek bir noktadan kontrol edilebilmesi için uygulanan bir sistem olarak düşünülebilir. 

İş Cep’e Giriş İşlemleri

İş cebe şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ana kategoriden varlıkların seçeneğine ile bu sayfaya ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda İş Cep Varlıklarım Ne Demek? Sorusuyla gerekli aramaları internet üzerinden de yapıp mevcut uygulamanın kullanımı hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz. 

İş Cep sürekli olarak kendini yenilemektedir. Bu nedenle varlıklarım adı altında yapmış olduğu kontrollerin değişkenlik göstermesi ve farklı şekilde sergilenmesi durumu söz konusu olabilir. İş Cep varlıklarım üzerinden her türlü maddi durumunuzu kontrol edebilir. Buna göre kârlı ya da zararda olmanız gibi durumların farkında kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.