Ekonomi

İşbank Nasıl Yapılır Emekli Promosyon Başvurusu?

İşbankasının özel olarak düzenlediği ve sadece emekliler için geçerli olan bir promosyon sistemi bulunmaktadır. Emekli promosyonu, emeklilerin bankalardan aldıkları ek prim olarak geçmektedir. Maaşınızı belirli bir bankaya taşıdığınızda bu promosyonu alırsınız ve böylelikle banka maaşınızı kendi bünyesinde barındırmak istediğini gösterir. Her bankaya göre değişiklik gösteren prim sistemi, İş Bankasında da oldukça farklılık gösterebiliyor. Bazı emekli adayları bu konuda bilgi almak ve nasıl başvurulduğunu bilmedikleri için bize danışabiliyorlar. O yüzden bu yazımızda sizlere ‘’İşbank Nasıl Yapılır Emekli Promosyon Başvurusu’’ sorusunu net olarak yanıtlayacağız.

İşbankası emekli promosyon başvurusunu yapmak istiyorsanız bunu şube veya mobil bankacılık üzerinden yapabilmeniz mümkündür. İşCep, İnternet şubeleri ve direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmanız ‘’Emekli Promosyon’’ priminizi yönlendirebilmeniz için yeterli olacaktır. Şube üzerinden değiştirmek istiyorsanız en yakın olan İş Bankasına gitmeniz, gerekli işlemleri tamamlayıp promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

İşbankası mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız öncelikle İşCep uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu kısımda bulunan Başvurular ve Emekli Maaş İşlemleri adımlarını izleyerek ‘’Maaş Taşıma ve Talimat Verme’’ bölümünü kullanabilirsiniz. Her detayı fazlasıyla önemsemeniz gereken bu yerden, geçeli bir anlaşma imzaladığınızı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.