Işıl Ulutürk Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Işıl Sergen Ulutürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Işıl Sergen Ulutürk’ten söz edeceğiz.

Işıl Sergen Ulutürk Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Ocak 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Işıl Sergen Ulutürk, lisans eğitimini İstanbul Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev alan Işıl Sergen Ulutürk, özellikle Zerda adlı dizide büyük beğeni toplamıştır. 1999 yılında Burak Sergen ile evlenen Işıl Sergen Ulutürk, eşinden 2018 yılında boşanmıştır. Başarılı oyuncu Işıl Sergen Ulutürk’ün bu evliliğinden ”Cansın” adlı bir oğlu olmuştur. Başarılı oyuncu Işıl Sergen Ulutürk’ün şimdilerde ise Anıl Pinaz ile sevgili olduğu bilinmektedir. Işıl Sergen Ulutürk, ayrıca Benim Çocuklarım adlı dizide de rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Semi Sırttıkkızıl Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Işıl Ulutürk 1.70 m boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Işıl Ulutürk, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Işıl Ulutürk hakkında merak eidlen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Sunucusu Aslı Noyan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Işıl Sergen Ulutürk ile İlgili Aramalar

Google’da Işıl Sergen Ulutürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Işıl Ulutürk kaç yaşında? Burak Sergen eşi kimdir? Nihan Ünsal kaç yaşında? Burak Sergen kaç yaşında?, Işıl Sergen Işıl Ulutürk Burak Sergen Burak Sergen, Nihan Ünsal Işıl Ulutürk Instagram Burak Sergen Pamela Işıl Sergen Instagram Nihan Ünsal spiker

İlginizi Çekebilir:  Açelya Özcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara