Biyografi

Aylin Akpınar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Aylin Akpınar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aylin Akpınar’dan söz edeceğiz.

Aylin Akpınar Kimdir?

  • Oyuncu.

2012 yılında dünyaya gelen Aylin Akpınar, kariyerine model olarak başlamış; sonrasında ise ”Aşk Ağlatır” adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Daha sonrasında Pınar firmasının reklamında rol alan Aylin Akpınar, ardından da İstanbullu Gelin ve Keşke Hiç Büyümeseydik adlı dizilerde rol almıştır. İlkokul eğitimine devam eden Aylin Akpınar, aynı zamanda İstikbal, DeFacto ve Redoxon gibi firmaların da reklamlarında görev almıştır. Başarılı oyuncu Aylin Akpınar, oyunculuk çalışmalarını Yusuf Güney Gün menajerlik üzerinden sürdürmektedir. Aylin Akpınar, aynı zamanda son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim adlı dizide Emel rolünde oynamıştır.

Aylin Akpınar ile İlgili Aramalar

Google’da Aylin Akpınar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aylin akpınar yaş aylin akpınar kimdir aylin akpınar yaşı aylin akpınar kaç yaşında kardeşlerim oyuncuları su burcu yazgı coşkun Aylin Akpınar kaç yaşında, aylin akpınar boyu kilosu kaç, aylin akpınar aslen nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds