Biyografi

Işınsu Tezkan Tüz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Işınsu Tezkan Tüz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı önemli kanallarda görev yapan gazeteci ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Işınsu Tezkan Tüz’den söz edeceğiz.

Işınsu Tezkan Tüz Kimdir?

  • Sunucu, editör.

1997 yılında Show TV’de editör olarak göreve başlayan Işınsu Tezkan Tüz, Milliyet gazetesi yazarı Mehmet Tezkan’ın kuzenidir. Show TV’de görev yaptıktan sonra 9. Kanal’da BRT ve Kanal D’de Meclis muhabirliği ve Başbakanlık muhabiri olarak görev yapmıştır.

2010 yılında FOX TV’ye transfer olan Işınsu Tezkan Tüz bu kanalda FOX Gece adlı haber programını hazırlayıp sunmuştur. Tezkan, 2011 ile 2014 yılları arasında Show TV İstanbul Haber Müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmüştür. Bu dönemde ayrıca 360 TV kanalında “Analiz 360” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Daha sonra Habertürk kanalında sunuculuk ve spikerlik yapan Işınsu Tezkan Tüz, son olarak Haber Global’e transfer olmuştur. Tezkan, bu kanalda editör ve sunucu olarak görev yapmaya devam ediyor.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Işınsu Tezkan Tüz’ün bu platform üzerinde de sıkı takipçileri bulunmaktadır. Başarılı sunucu Işınsu Tezkan Tüz ile ilgili olarak merak edilen eşi kimdir, evli mi, boyu kaç, doğum tarihi ne, aslen nereli gibi soruların ynaıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Işınsu Tezkan Tüz ile İlgili Aramalar

Google’da Işınsu Tezkan Tüz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Işınsu Tezkan Tüz KİMDİR Işınsu Tezkan Tüz ve eşi Işınsu Tezkan Tüz biyografi Işınsu tezkan tüz instagram İşınsu Tezkan tüz KİMDİR Işınsu Tezkan Mehmet Tezkan Işınsu Tezkan KİMDİR Işınsu Tezkan biyografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds