Bengi İdil Uras Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Bengi İdil Uras kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemli dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bengi İdil Uras’tan söz edeceğiz.

Bengi İdil Uras Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Bengi İdil Uras, lise yıllarında çeşitli tiyatro kurslarına katılmıştır. Lisans eğitimini ise İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Uras, özellikle Babam Sınıfta Kaldı isimli dizide canlandırdığı Buse karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Berna Koraltürk Onbul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Daha sonra Unutma Beni adlı günlük dizide 7 sezon boyunca Elvan karakterine hayat vermiştir. Lise Defteri, Kız Kaçıran, Yabancı Gelin, İhanet, Karamanın Koyunu dizilerinde oynamış ve ardından da Ne Münasebet adlı dizide Çisil karakterine hayat vermiştir.

Güzel ve başarılı oyuncu Bengi İdil Uras ayrıca 2019 yılında yönetmenlik koltuğunda Hakan Aksun’un oturduğu Kim Daha Mutlu isimli sinema filminde görev almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca, Haber 365’in haberine göre Deniz Gürzumar ile aşk yaşıyor. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bengi İdil Uras’ın bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bengi İdil Uras hakkında merak edilen boyu, kilosu, aslen nereli, annesi, babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Cenay Türksever Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bengi İdil Uras ile İlgili Aramalar

Google’da Bengi İdil Uras ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Bengi İdil Uras Boyu Bengi İdil Uras dizileri Bengi İdil Uras Instagram Bengi İdil Uras Kimdir Bengi İdil Uras babil Bengi İdil Uras Filmleri Bengi İdil Uras Babam Sınıfta Kaldı Bengi İdil Uras evlendi

İlginizi Çekebilir:  İdil Yade Kırnık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara