Biyografi

Haber Global Muhabiri Hasret Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Hasret Kaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında görev yapan gazeteci ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hasret Kaya’dan söz edeceğiz.

Hasret Kaya Kimdir?

  • Muhabir.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hasret Kaya, lise eğitimini Şair Abay Konanbay Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise yıllarında edebiyatla yakından ilgilenen Hasret Kaya, bir grup arkadaşıyla birlikte Erguvan adlı aylık edebiyat dergisi çıkarmıştır.

Lisans eğitimine Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde başlayan Hasret Kaya, daha sonra ise Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Üniversite öğrencisi iken çeşitli görevler üstlenen Hasret Kaya, bu süre içinde ayrıca radyoda da çalışmıştır.

2015 yılında Cine 5 televizyonunda stajyer olarak çalışmaya başlayan Hasret Kaya, daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde spikerlik ve diksiyon eğitimi almıştır.

Ulusal Kanal’da program sunucusu ve muhabir olarak görev almaya başlayan Hasret Kaya, daha sonra İstanbul’a dönmüş ve 2019 Ocak ayından itibaren Haber Global’de muhabir olarak çalışmaya başlamıştır.

Hasret Kaya ile İlgili Aramalar

Google’da Hasret Kaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hasret kaya evli mi bekar mı, hasret kaya haber global kaç yaşında, hasret kaya aslen nerelidir, hasret kaya instagram hesabı, hasret kaya doğum tarihi, hasret kaya haber global boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds