İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren Pointer nakliyat firmamız 1958 yılında kurulan köklü bir nakliyat kuruluşudur. Ülkemizde bulunan en büyük beş şehirde yüzden fazla çalışanı bulunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına sürekli kendini geliştiren bir firmadır. 

Geride bıraktığımız hizmet süremiz içerisinde kurumsal nakliyat ve evden eve nakliyat hizmeti ile binlerce firmaya taşımacılık hizmeti vermiştir. İstanbul evden eve nakliye tamamladığı bu başarılı hizmetlerin de ışığında sektörde aranılan bir firma haline gelmiştir. Misyonu müşterilerine en iyi hizmeti vermek olan bu firma kurulduğu günden bugüne kendisini çok iyi geliştirmiştir. 

Pointer Nakliyat Olarak Amacımız ve Misyonumuz

Evden eve nakliyat konusunda amacımız müşterilerimize üst düzeyde bir hizmet sunmaktır.Nakliye işlemi sürecinde müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri adına en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Nakliye işlemine ihtiyaç duyan insanlara en hızlı ve güvenli hizmeti sunmak adına kendimizi her geçen gün yenilemeyi ve güncellemeyi amaçlamaktayız.

Nakliye hizmeti vermeden önce nakliye aşamalarını sırayla tamamlamaktayız. Ekspertiz işlemlerini tamamladıktan sonra müşteri eşyaları sigortalanır ve ardından eşyaların paketlemesine, ambalajlanmasına geçilir. Bu aşamadan sonra eşyalar artık nakliye işlemine hazır bir durumdadır. Taşımaya hazır hale gelen ürün ve eşyalar teker teker araca yüklenir. Araca yüklenen eşyalar ve eşya sahibi müşteri ile birlikte yeni adrese gidilir. Eşyalar araçtan indirildikten yeni adrese taşını bu aşamadan sonra eşyaların yerleştirilmesi ve dahi son kontrollerin yapılması kalmaktadır. 

Müşteriler için son derece yıpratıcı ve yorucu olan nakliye işlemi alanında uzman bir firma ile çalışıldığı taktirde oldukça kolay bir hale gelecektir. Alanında uzman olan Pointer Nakliyat firması olarak sizlere olabildiğinde rahat ve gerginlikten uzak bir nakliye olanağı sunmaktayız. Firmamız kapsamında verdiğimiz hizmetler aracılığıyla siz müşterilerimiz için işlemleri kolaylaştırarak sizi yüklü bir zahmetten kurtarmayı amaçlamaktayız. 

Müşterilerimize Sağladığımız Avantajlar 

Şehirler arası evden eve nakliyat konusunda firmamız kapsamında sizlere üst düzey bir hizmet vermekteyiz. Nakliye konusunda profesyonel olan taşıma ekibimiz sayesinde işleri sizin için bir hayli hafifletmekteyiz. Firmamız kapsamında yüzde yüz bir müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Müşterimiz olduğunuz taktirde nakliye işleminizi oldukça rahat ve bir hayli güvenli bir şekilde gerçekleştireceğinizi size temin edebiliriz. Alanında nakliye konusunda ismini kanıtlamış olan firmamız ışığında eşyalarını nakliye araçlarımıza güvenli ve düzenli bir şekilde depolayarak toplamaktayız. Nakliye firmamızda çalışan elamanlarımız alanında uzman ve yeterli donanımlara sahip olan bireylerdir. Düzenli ve güvenli bir toplanma ardından yolculuk sürecinden sonra nakliyesini yaptığımız eşyaları kırılma ve zedelenme gibi durumlar olmaksızın yeni adresinize teslim yapma olanağı tanımaktayız. Firmamıza müşteri olarak başvurmak istediğiniz takdirde web sitemiz üzerinden telefon numaramızı alarak bize ulaşabilirsiniz, firmamızı tercih ettiğiniz taktirde sizlere üst düzey bir hizmet tanıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi