Mimari

Premium Daire Ne Demek?

Emlak sektöründeki ilginç terimlerden sizlere bahsetmiştik bu yazımızda ise İngilizce’den dilimize geçmiş olan ve aslında çok özel bir anlamı bulunmayan premium daire kavramından bahsedeceğiz. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda neden çok da önemli olmadığını anlayacaksınız. Yine de aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında sormaktan çekinmeyiniz. 

Premium daire demek, üst düzeyde donatılmış ve lüks olan daireler için kullanılan bir tabirdir. Bu kavramı oldukça boş görmemizin sebebi ise bu ön eki ilana eklemek için daire ya da ofisin hiçbir standarta uymasına gerek yok. Örneğin, bir daire premium görünüp aslında çok da işe yaramaz ve kalitesiz olabilir. Bu sebepten dolayı daire seçerken bu tür şeyler sizi aldatmasın.

Bir başka şey de ekstra lüks, şato gibi abartı kavramlar. Bunların hepsi boş sözlerden ibarettir. Daire gerçekten de yüksek kalite olabilse de dikkat etmeniz gereken şey, bunun cidden yerinde bir ünvan olup olmadığına dikkat etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds