İstanbul Kiralık Tekne

Yeni eğlence anlayışlarından biri olan İstanbul kiralık tekne turları, doğum günü, nişan, düğün, sünnet düğünü gibi eğlenceli toplantılara ev sahipliği yapıyor. Kiralık tekne turları saatlik olduğu gibi etkinliğin kapsamına göre günlük de kiralanabilir. Marmara Denizinin o muhteşem atmosferinde, dalgalarla oynayan yunus balıkları eşliğinde kaçırılmayacak bir etkinlik davetlileri bekliyor. Tam da bu noktada İstanbul’da kiralık tekne sektörünün yoğun bir düzeyde talep gördüğünü ifade edebiliriz.
Firmamız bu tür hizmetlerin üst düzeyde bir kalitede sunulması konusunda her zaman ayrıcalıklı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Bundan dolayı son zamanlarda üst düzeyde bir tekne kiralama hizmeti gündeme geldiği zaman firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri akıllara gelmektedir.

İstanbul Kiralık Tekne Turunda Neler Var

Sadece özel organizasyonlar için değil; aile ile çıkılan kişisel turlar, bayi toplantıları, iş toplantıları, dalış ve yüzme için de tekne kiralanabilir. Zengin bir ikram mönüsü ve alkollü alkolsüz içecekler eşliğinde tekne gezisinin keyfine varmak ayrıcalığı yaşanıyor. Dileyen yemeksiz tur da tercih edebilir. İşinde uzman personelin katkılarıyla muhteşem bir ortam müşterilere sunuluyor.

İstanbul Kiralık Tekne Turu Fiyatları

İstanbul kiralık tekne turu fiyatları turun kapsamına göre değişmektedir. Maliyet hesaplanırken misafir sayısı, ikram türü, saatlik mi, günlük mü kiralandığı hesaplanmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hesap ön görülmektedir. Gerekli fiyat belirlendikten sonra geriye anılarda yer edecek harika bir organizasyonu yaşamak kalıyor.

Yatta Boğazda Evlilik Teklifi

Yatta boğazda evlilik teklifi organizasyonunda siz ve müstakbel eşiniz için özel bir vip yat hazırlanır. Ardından boğazda romantizmi sonuna kadar yaşayabileceğiniz mükemmel ve romantik bir masa kurulur. İstanbul Boğazı’nda sonrasında sizinle daha önceden kararlaştırılmış olan saatte organizasyon şirketi personelleri tanıtım turu bahanesi ile sizi yata davet eder. Ardından romantik mum ışıkları eşliğinde size özel dekore edilmiş masada eşsiz İstanbul manzarasını sevgilinizle birlikte izlerken köşkler yalılar tarihi yapılar ve İstanbul boğazı size yatta evlilik teklifi yapmak için mükemmel bir ortam sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting