İzzet Lüleci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İzzet Lüleci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İzzet Lüleci’den söz edeceğiz.

İzzet Lüleci Kimdir?

  • Oyuncu.

1951 yılında Kocaeli ilçesinde dünyaya gelen İzzet Lüleci, yer aldığı tiyatro oyunları ve canlandırığı dizi karakteri ile büyük beğeni toplamış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu İzzet Lüleci, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht: Abdülhamid adlı dizide oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Erdoğan’ın En Büyük Oğlu Ahmet Burak Erdoğan Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İzzet Lüleci 1.79 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İzzet Lüleci, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu İzzet Lüleci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Başak Köklükaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

İzzet Lüleci ile İlgili Aramalar

Google’da İzzet Lüleci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İzzet Lüleci aslen nereli, İzzet Lüleci boyu kaç, İzzet Lüleci kilosu, İzzet Lüleci kimdir nerelidir, İzzet Lüleci hangi dizilerde oynadı, İzzet Lüleci yaşı kaç, İzzet Lüleci instagram, İzzet Lüleci eşi kimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi